AMD Staff

 

HEAD OF DEPARTMENT

faridahHjh Faridah binti Aziz

Timbalan Pendaftar (N48)

07-5537548

faridaha@utm.my

Bidang Tugas: Ketua Bahagian Pengurusan Akademik

 


Administration & Quality Unit

 

Hazlina bte Stamhazlina

Penolong Pendaftar Kanan (N41/N44)

07-5530466

hazlinastam@utm.my

Bidang Tugas: Pentadbiran & Kewangan Pejabat TNC(A&A)

 

isfareenMohd Isfareen bin Isfareen

Penolong Pegawai Tadbir (N29)

07-5530337

isfareen@utm.my

Bidang Tugas: Pengurusan Data

 

Norliyati binti Ja’amatnorliyati

Pembantu Tadbir (P/O) Kanan (N22)

07-5530351

norliyati@utm.my

Bidang Tugas: Cuti Staf & Tempahan Dewan Kuliah Gunasama

 

mazita

Mazita binti Hussin

Pembantu Tadbir (P/O) Kanan KUP (N22)

07-5530354

mazita@utm.my

Bidang Tugas: Pengurusan Fail Pejabat & Tempahan Jamuan

 

Noraszlin binti Karim

Pembantu Tadbir (P/O) Opsyen (N19)

07-5530354

noraszlin@utm.my

Bidang Tugas: Pentadbiran, Kewangan , Alat Tulis & Fail

 

M ZULM Zulkafli bin Mhd. Hanafiah

Pembantu Operasi (N11)

07-5530351

mzulkafli@utm.my

Bidang Tugas: Membantu Urusan Pejabat

 

Mminhatinhat bin Dali

Pembantu Operasi (N11)

07-5530351

minhat@utm.my

Bidang Tugas: Membantu Urusan Pejabat

 


Academic Affairs Unit

 

Hjh Nor Azlinda binti Abu Bakarazlinda

Penolong Pendaftar Kanan (N44)

07-5530325

sp-azlinda@utm.my

Bidang Tugas: Urusan Hal Ehwal Akademik (Pra-Siswazah)

 

Intan Shahnaz binti Zulkifli

Penolong Pendaftar Kanan (N41/N44)

07-5537889

intanshahnaz@utm.my

Bidang Tugas: Urusan Hal Ehwal Akademik (Pasca Siswazah)

 

Nazratul Hazirah binti  Rushdan

Penolong Pegawai Tadbir (N29)

07-5531179

nazratul@utm.my

Bidang Tugas: Urusan Hal Ehwal Akademik

 

wahidah

Wahidah binti Abdullah

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07-5537963

wahidah@utm.my

Bidang Tugas: Urusan Hal Ehwal Akademik (Pasca Siswazah), Hadiah Akademik,

 

zaini

Zaini bin Mohamad Amir

Pembantu Tadbir (P/O)(N19)

07-5530459

zainima@utm.my

Bidang Tugas: Hal Ehwal Akademi Pra-Siswazah, Jadual Peperiksaan, Sistem U- Grad, JAWS, UTMTRAS

 

hafizMohd Hafiz bin Ahmad

Pembantu Tadbir (P/O)(N19)

07-5537963

hafizahmad@utm.my

Bidang Tugas: Hal Ehwal Akademik Pra-Siswazah, Mesyuarat JKTS P&P, Mesyuarat Jawatankuasa Pengurusan Akademik

 

anum

Afidatul Hanum binti Sofian Suri

Pembantu Tadbir (P/O)(N19)

07-5530459

afidatulhanum@utm.my

Bidang Tugas: Hal Ehwal Akademik Pra-Siswazah, Sijil Pendua

 

Raihan Fathin binti Mahmoodraihan

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07-5537963

raihanfathin@utm.my

Bidang Tugas: Hal Ehwal Akademik Pra-Siswazah, Jadual Kerja

 

zarina

Zarina binti Yaakub

Pembantu Tadbir Kanan (P/O) (KUP) (N22)

07-5537794

zarinay@utm.my

Bidang Tugas: Hal Ehwal Akademik Pasca Siswazah

 

Norlizawati binti Adanliza

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07-5537794

norlizawati@utm.my

Bidang Tugas: Hal Ehwal Akademik Pasca Siswazah

 

Zera Izwani bzerainti Azizan

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07-5537789

zeraizwani.kl@utm.my

Bidang Tugas: Hal Ehwal Akademik Pasca Siswazah

 

Norfazlini binti Muhamad Razalifazlini

Pembantu Tadbir (P/O) (N17)

07-5537794

norfazlini-sps@utm.my

Bidang Tugas: Hal Ehwal Akademik Pasca Siswazah

 

ain

Nurul ‘Ain Amira binti Khairi

Pembantu Tadbir (P/O) (N17)

07-5537794

ainamira-sps@utm.my

Bidang Tugas: Hal Ehwal Akademik Pasca Siswazah

 


Senate / Convocation Unit

 

dzul

Dzulhelmi bin Mohd Razali

Penolong Pendaftar Kanan (N41/N44)

07-5530363

dzulhelmi@utm.my

Bidang Tugas: Urusan Senat & Konvokesyen

 

ninaSuryanti Hirwany binti Hamdan

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07-5530354

hirwany@utm.my

Bidang Tugas: Urusan Senat

 

Nur Aisyah binti Mohtar

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07-5530354

nuraisyah.mohtar@utm.my

Bidang Tugas: Mesyuarat JKTS Kurikulum & Kualiti Akademik, Kalendar Akademik

 

Mohamed Hafiz bin Mohamed Tajuddinjohn

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07-5530354

hafizmt@utm.my

Bidang Tugas: Urusan Konvokesyen

 

Amirul Fareezwan bin Aminudin

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

07-5530354 / 30113

amirulfareezwan@utm.my

Bidang Tugas: Pengurusan Pakaian Konvokesyen